Takhle to začalo 🙂 …

     Píše se léto 2011, sedíme s basákem Ondrou Novákem nad točeným pivkem a řešíme, jestli nezaložíme další kapelu, která by hrála songy od Vypsané fixy a Nirvany. Asi u třetího pivka padne rozhodnutí tak “ ANO“.

Následující týdny vybírám songy, tisknu texty a domlouvá se datum první zkoušky. Jelikož jsme s Ondrou hráli dva roky v kapele Seattle, věděli jsme, co od sebe můžeme očekávat.

Hned na první zkoušce se ukázalo, že to bude dobrá volba a nebyl žádný problém hned napoprvé zahrát několik skladeb těchto kapel. Následovalo několik dalších zkoušek a hledáme element, který by podpořil tohle naše snažení. Jak blesk z čistého nebe, nebo snad jen náhodou ….. dostala se ke mě informace o bubenici Daniele, která byla v té době bez angažmá.

Vytáčím číslo a domlouvám první schůzku. Přijel jsem na autobusovou zastávku a tam stojí mladá nesmělá dívka. Oslovím ji a byla to skutečně ona. Prohodili jsme pár zdvořilostních frází a dostáváme se k seznamu skladeb, které po ni budu chtít již na první zkoušce.

Nastal den D. Danča sedí za bicí sestavou sice bez Ondry, ale i tak je třeba to zkusit a zní první tóny songu Dezolát od Vypsané fixy. I přes počáteční oboustrannou nervozitu dohráváme písničku až dokonce. Celý list, čítající asi šest songů odehrajeme několikrát dokola a začínáme se smát a nervozita je pryč.

Po třech dalších zkouškách se vrací z pracovní dovolené Ondra a jdeme na to. Skončí první song Palmo kartáč a Ondra nadšením ani nemluví. Po zkoušce se nadšeně bavíme a tušíme, že to půjde tím správným směrem. Proběhne několik dalších zkoušek a sebevědomí nám narostlo tak, že po dvou měsících domlouváme první koncert 26. 11. 2011 v klubu U Krtka v Židlochovicích.

Je to tady, klub je plný, nálada se stupňuje, vlítneme na to a podle odezvy našich kamarádů a ostatních co třeba jen omylem :-), zavítali na náš koncert, bylo našemu snažení učiněno za dost. Všichni jsme se bavili do užívali si hudební produkce do časných ranních hodin.