Opět stará sestava?

     Nic už nebránilo tomu, aby se po tomhle vystoupení definitivně připojil basák Ondra. Při jeho návratu jsme chtěly zavzpomínat na „staré časy“, kdy jsme hrávali jen písně Vypsané fixy.Tento rok byl pro Vypsanou fixu speciální, slavila totiž 20.let na scéně a tak mě nenapadlo nic šílenějšího než nacvičit průřez všech vydaných alb na cd, mc a živáků od téhle party.

Začali jsme pilně trénovat album po albu, ale museli jsme to na chvíli přerušit důvodů účasti na Garage festu v Nosislavi, kde jsme měli hrát hlavně naše songy.

Prvním problémem bylo, že se nemůže zúčastnit náš bubeník Dejf, tak musel zaskočit bubeník Petr z kapely Obereg. Na tohle vystoupení se připojila i jejich bývalá zpěvačka Dína a nacvičili jsme set deseti písní převážně našeho repertoáru.

25.4.2015 jsme tedy v sestavě já , Ondra, Dína a Petr zahájili hudebně sportovní akci s názvem „Výtržnický nohec“ . Na vyloženě punkové podmínky a zázemí jsme se adaptovali celkem rychle a vystoupení jsme si skoro všichni užili i v alkoholovém opojení, jelikož jsem při této příležitosti oslavil svoje třicetiny.

A zpět do práce, takže sestava já,Ondra a Dejf makáme na písních od Vypsané fixy. Čas neúnavně chvátá a datum akce byl stanoven na 19.6.2015 s názvem „Vypsaná fixa tribute“. Na tuto akci dorazilo publikum ve velice nadšené a aktivní náladě a neustále naše hraní doplňovaly tanečními kreacemi, či zpěvem. Tento večer jsme podali nejvytíženější výkon za celou dobu fungování naší partičky a zahráli jsme skoro bez chybičky všech 50. songů od Vypsané fixy.

Akce končila zhruba v jednu ráno a není divu, že i publikum prořídlo a taneční kreace taky. V ten den to bylo pro nás nejlepší vystoupení a patřičně jsem si ho všichni užily.

O týden později 27. 6. 2015 jsme vystoupily na „Židlochovice živě“ s vlastními songy doplněnými nějakou tou převzatou skladbou.Zde jsme si zahráli po boku známých kapel: Slepý křováci nebo Poletíme?

Nejspíš ty katastrofy snad přitahuji, dal nám po vystoupení definitivně sbohem jediný člen naší party, který vydržel se mnou od začátku Ondra.Pro mě to byla v tu chvíli hodně těžká rána a myslel jsem si, že to bude pro kapelu definitivní konec ………