Znovu ve třech i ve dvou …..

Pro naše nejvěrnější fanoušky jsme 8.8. 2012 uspořádali koncert a oslavili tak rok existence v „Klubu u Krtka“ v Židlochovicích. Nutno podotknout, že i přes nabitý program v okolních městech i vesnicích přišlo na akci neuvěřitelný počet lidí.

Naše trio se z provozních důvodů přesunulo 24.2.2013 do nové zkušebny v Letkovicích. V nové zkušebně jsme se připravovali na rokový večer který se konal v Medlově 9.3.2013. Tento rokový večer jsme zakončili jako poslední kapela a už jsme měli v repertoáru další dvě vlastní písně „Dítě a Pocity“.

Dne 23.3 jsme se vrátili na naše oblíbené místo „Klub u Krtka“ a pozvali jsme si jako předskokany kapelu „Rakve“, která vystupovala poprvé. Tento večer jsme zahráli první vlastní anglickou píseň „Silent scream“.

Už to vypadalo, že naše trojice zůstane nezměněna, ale o měsíc později jsme se museli rozloučit s bubenicí Dančou a zůstali jsme sami s Ondrou. Ale ani to nás nezlomilo a 10.8.2013 jsme si zahráli na akci (Under)Ground in garage v Nosislavi a místo živého bubeníka jsme použili automatické bicí. Byli jsme mile překvapeni, jak to publikum přijalo a neovlivnilo to ráz akce a společně jsme si to užili a někteří si  i zazpívali s námi.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA