Další vystoupení a první sólový kytarista 🙂

      Na naše další vystoupení 11.4.2012 jsme byly pozváni kapelou Sugesce do klubu „Boro“ , kde jsme si zahráli před skoro prázdným hledištěm, ale co zkusit se má všechno :-).

Dva dny na to jsme si zahráli v Hospůdce „U mlýna“ v Ivančicích. Oproti „Boru“ je tu doslova narváno, že si není ani kde sednout a tak ostatní jsou donuceni tancovat :-D. Akce opět končí v pozdních ranních hodinách.

O měsíc později 25.5.2012 si nás pozval kamarád Pavel na oslavu třicátých narozenin, kde některé písně na přání (Proč pocit mám) jsme museli zahrát i čtyřikrát za večer a hráli jsme až do tří do rána.

Začátkem května se k naší kapele připojil kytarista Peťa Lang a na zámečku v Oslavanech 17.6.2012 již vystupuje s námi na Dni hudby. I když je v kapele jen krátce všech dvanáct songů odehraje skvěle a dokonce odzpívá i jeden song sólo.

Začínáme hrát čím dál častěji a 7.7. 2012 nás pozvali na rockový večer do Pasohlávek, kde už spolupráce s Petěm neměla chybu. Hráli jsme bezmála dvě hodiny. Dokonce si někteří diváci mysleli, že jsme ta kapela, kterou jsme coverovali :-D.

Naše další vystoupení bylo na Terezčině svatbě (sestra našeho basáka Ondry), kde jsme hráli ve třech, bez bicích, akustiky několik oblíbených písní novomanželského páru a téměř všichni hosté tancují a zpívají si s námi pozn. asi nejhezčí vystoupení.

Bohužel během srpna nám Peťa oznámil, že z osobním důvodům v kapele končí. Naposledy si s námi zahrál 24.8.2012 na předhodové zábavě v Ivaňi, kde jsme předvedli asi vůbec největší porci písní v téhle sestavě a hráli jsme celý večer.