Nové bicí, zkušebna i členové 🙂

     Na doporučení jsme s Ondrem v září 2013 zajeli k tehdy 16.-tiletému bubeníkovi Dejfovi z Židlochovic a vznikla nová trojice, tím pádem nový začátek a i nová zkušebna. Po počátečních rozpačitých výkonech se Dejf začal zlepšovat a v říjnu se připojil i jeho kamarád trumpetista Kuba.

Kuba se jevil, jako pořádná posila i nový element, který to měl hned od začátku, jak se říká, v ruce. Nebylo na co čekat a první mini vystoupení jsme absolvovali už 4.12.2013 na veřejné mikulášské besídce (venku bylo tak -6°C ), kde jsme zahráli jen tři písničky. Byla to příjemná mrazivá zkušenost.

Vzali jsme to zhurta a hned o týden později 13.12.2013 jsme se vrátili do našeho oblíbeného klubu „U Krtka“ a zahráli si s Hustopečsko – Nosislavskou partou „DPB“. Zde jsme představily nové členy kapely veřejnosti a i nové písně „Ztracená, Kamenné srdce a Kočka“.

Netradičně jsme tento večer zahájili a myslím, že jsme všechny docela překvapili novým pojetím a nasazením. 27.12.2013 jsme byly pozváni do klubu „Rachota“ v Blansku a zahráli již stabilní playlist. Překvapilo nás, kolik lidí na nás dojelo až do Blanska, přece jen to není kousek a na silnicích bylo již poměrně krušno. Samozřejmě jsme se jim patřičně odměnili chutí, nasazením a oblíbenými songy.

Bohužel, jak už to tak u nás bývá zvykem, blížily se hned dvě pohromy:

  • První: dost znatelná byla, že Kuba začal mít problémy ve škole a musel načas nechat kapelu.
  • Druhá: Ondra odjíždí 2.2.2014 na půl roku do Belgie na studijní pobyt.

Nelenili jsme a uspořádali jsme 1.2.2014 rozlučku s Ondrou „U Miltona“. Na tuto rozlučkovou akci jsme si pozvali skvělého písničkáře Zbyňka Dovrtěla z Hrušovan u Brna. Ten večer se akce pěkně protáhla a z původních 12.-ti songů, kde jsme poprvé zahráli naši druhou anglickou píseň „Leaf“, se hrálo asi tak 25 písní ( i Zbyňa byl nucen přidávat). To jsme ještě netušili, že je to zároveň rozlučka i s Kubou, který se už ke kapele nepřipojil .