První videoklip a křest

Po novém roce hledáme tvořitele našeho prvního videoklipu a nacházíme jej po několika pokusech v Olomouci. Hned po prvním sezení jsme si jistí, že je to správná volba. V neděli 3.2. jsme všichni na značkách a počasí si dělá co chce. Zažili jsme déšť, vítr i sníh. Na konci natáčení jsme všichni promočení a zmrzlí, ale věříme, že náš první videoklip, který bude mít premiéru na křtu se bude líbit.

Generálku na křest absolvujeme na Maškarním plese pro dospělé na Sokecu v Hrušovanech u Brna. Poprvé máme i pořádnou backstage s pochutinami a pivkem. Pořadatel nás dal jako první kapelu večera a po odehrání se nám dostalo takových ovací, že litoval, že nás nedal později. V půlce setu vypadla elektrika u songu „Kočka“,kde se zpívá o jejím devátém životě, že by její karma přestoupila do sálu?? Tempo stále zrychlujeme a set zakončujeme vypalovačkou „Pocity“. Jaká byla atmosféra, asi nejlépe vystihne klip viz odkaz:  https://www.youtube.com/watch?v=tbC-p0YbJoU

Den D je tu 9.3. 2019 cca 18:30 zvučíme a máme poctivě nachystán náš první oficiální merch, kde se objevuje nejen první CD, ale i placky, samolepky a trička. Nervozita by se dala krájet, ale nadšení vše převyšuje a klub plný až k prasknutí. Jakmile zazní první tóny songu „Lost in the dark“ jsme jak v tranzu a užíváme si každou chvíli i při pohledu do publika. První set zakončujeme písní Svízel, na kterou v pauze navazuje promítnutí videoklipu a pokřtění CD. Dle reakcí je znát, že se videoklip opravdu povedl. Na druhý set se symbolicky přestrojuji v klauna a při příchodu na pódium už zní tóny songu „Jsem a jsou“. Ke konci setu zařazujeme tradičně song „Naše kapela“, kde postupně představuji členy kapely slokou o každém z nás. Po přídavku vypalovačkou „Pocity“ končí hudební produkce a následuje focení. Dokonce se stáváme terčem lovců podpisů na různé části oděvů i těl a pomalu uhasínají světla a křest je minulostí.