Ve dvou se to lépe táhne 🙂

     V ten správný okamžik mě nakopl kamarád Martin, který mi poslal záznam kapely, která hraje jen ve dvou. Jsem tvrdohlavý beran a říkal jsem si, že za pokus to stojí. Na konci srpna 2015 jsme začali znovu od začátku a ve dvou (já a Dejf).

Začátkem září mi zavolal vedoucí z M clubu v Hustopečích, jestli bychom nezahráli na akci 2.10.2015 s názvem „Grapist fest“. Zvedám telefon a vytáčím Dejfa, jak to vidí dál se zkouškami a hraním. Po týdnu jsme se rozhodli, že to zkusíme a sputili jsme program RAKETA a zkoušeli jsme a zkoušeli, jak jen to bylo možné.

Pustili jsme se do toho rovnou po hlavě a vypracovali playlist o šesti vlastních a třech převzatých písních. Čekali jsme všechno, ale reakce byly víc než překvapivé, pozitivně laděné a dokonce se objevil i názor, že tak dobře jsme ještě nezahrály . Opět to byl TEN pravý impulz v tu pravou chvíli, který jsme potřebovali.

Cílem bylo vytvořit dost dlouhý playlist, sehrát se a ještě se u hraní více bavit. V zimě se v těchto končinách moc často nehraje, tím pádem se nám nabídky moc nehrnuly, aspoň jsme měli čas trénovat. Z našeho snažení vznikl nejprve song Nightmare in the light, odkaz zde 🙂 : 

Další songy: Moje druhá žena, Tohle je peklo a Lust for revenge. Celkově jsme měli secvičeno patnáct songů, z toho byly jen čtyři převzaté.

8. 4. 2016 jsem uspořádal oslavu narozenin v Aqubaru, kde samozřejmě nesmí chybět naše duo. Na tuto velkou událost jsem si pozval kapelu Corpse of noise. Playlist nabitý patnácti songy, nálada skvělá a k tomu ještě poprvé oděn v saku na vystoupení. Ten večer jsme odehráli celý repertoár a na konci jsme přidali i něco pro neúnavné publikum 🙂