Renóš a jeho první rok

Hudebně zahajujeme rok 22.2. na druhém ročníku akce s názvem: Dokud ještě žijem v Hustopečích. Poprvé za bicí sedá Renóš a představujeme čtyři nové songy a jedním z nich je ploužák „Mlčíš“. Dokonce se několik párů chytne a na parketu předvedou ploužení live 🙂 . Večer zvládl Renóš na jedničku a padá mu ze srdce velký kámen a začíná si hraní užívat. Zajímavostí tohoto vystoupení je, že nám fotky pořizuje bývalý bubeník Dejv.

Na další akci jsme pozváni do Klubu Maxim jako předkapela Iron Maiden/Dickinson revival. V klubu vystupujeme již po několikáté a atmosféra je zde jako vždy parádní a s postupem času přibývají i lidé na parketu. Po vystoupení přichází první vlna Covidu a je to nadlouho poslední vystoupení. Ale jak to tak bývá u nás zvykem, neleníme a vymýšlí se nové songy a pracuje každý sám doma.

13.6. se koná přeložená akce s názvem Hafo fest v Hustopečích v M clubu. Tentokrát akci zahajujeme a přes počáteční ostych nalákáme několik návštěvníků dovnitř před podium a vrtí se v našem rytmu až do konce naší produkce.

Po dvou týdnech hrajeme na festiválku v Padochově, kde probíhala již tradiční akce v místním pivovaru. Na této akci jsme měli tu čest hrát hned dvakrát během večera 🙂 . Z počátku, jak to tak bývá na pivních akcích, všichni popíjí a poslouchají nás od stolů,které se prohýbají pod točeným pivem. Mezi fanoušky se objevil Laďa, který si objednal u nás píseň pro manželku 🙂 . Takže se z nás najednou stala kapela „na přání“.

Víkend 3.-5.7. trávíme ve studiu Palba v Příkazech a nahráváme bicí, basu a kytary do prvních pěti songů, čímž se připravujeme na následující víkend, kde předskakujeme na letní noci v Zastávce u Brna kapele Rock string, Je poznat, že akce už je zavedená tak, že zde kapely hrají jen převzaté songy a tak na nás většina lidí hledí od stolu, ale po každé písni jsme odměněni potleskem 🙂 .

24.-25.7. pokračujeme v Palbě a nahrávají se kytary a zpěv do prvních songů. V srpnu se kapela přibližuje fanouškům blíž díky oficiálním stránkám.

12.9. jsme kamarádem Honzou pozváni na Gulášovou vueltu do Kurdějova. Akce je zaměřená soutěž o nej guláš a probíhá na krásném místě a za krásného počasí. Během dvou setů si získáváme fanoušky a postupně se plní taneční parket a odměňují nás potleskem. Zajímavostí je, že si akci poprvé zvučíme sami novým aparátem.

Hned o týden později hrajeme v Pivnici U Toma v Židlochovicích. Akci si zvučíme sami a za pult se staví v roli zvukaře i fotografa Dejv. I přesto, že to byl úkol nelehký zvládl to naprosto pefektně! Jako vrchol přidáváme spoustu světelných efektů z Milanovy dílny. Akce je rozdělena na dva sety a když je dohrán první jsme odměněni luxusními žebírky. Nejhezčí stopou z večírku je když slyšíme po odeznění obou setů a úklidu některé návštěvníky jak si recitují slova z naší nové písně „Signály“.

Po dalších vlnách Covidu je to na dlouho poslední akce kapely, ale v listopadu zakládáme Instgram a jsme všem opět o trochu blíž 🙂 …