Milan with a solo guitar..

Je 28.10.2017 a pomalu končí Rokový večer v baru U Kozy. Po solidně odehraném večírku balíme věci a sedáme si ke stolu k Milanovi (se kterým jsem kdysi hrál v nejmenované kapele 🙂 ) jen tak na pivko. K našemu příjemnému zjištění došlo když, Milan konstatuje, jak se mu celé vystoupení líbí. Kecáme a najednou z něj vypadne, že zrovna nikde nehraje a mohl by tak vyplnit naše řady na postu sólové kytary.

Týden se sešel a Milan stojí na zkoušce s bedýnkou a mobilem 🙂 K velkému překvapení dochází, když mobil propojí s bedýnkou a mění zkreslení přes mobil a zní to dobře. Během dvou měsíců se Milan zapracoval a všechny songy předvádíme v novém hávu na prvním ročníku festivalu “Dokud ještě žijem“ v Hustopečích na myslivně. Během setu si všímám skvělé nálady v publiku i na jevišti. 24.2.2018 vystupujeme s kapelou Bleeding Heart v klubu Maxim v Moravském Krumlově, kde poprvé zazní píseň Kočka.

Mezi tím vším ve zkušebně přináší svůj song Na hranu světa, který hned na dalším koncertě 23.3. v brněnském baru Mýdlo vypouštíme do světa. Na zkouškách se k nám připojuje Míša a přidává svůj ostrý ženský zpěv do znovuobnovené písně Dítě a i do dvou převzatých písní: Zombie a Knocking on heavens door. Celý rok se nese ve znamení koncertování, kterého bylo nejvíce za celá léta a postupně odehráváme Čarodějnický maraton v Rakšicích, Hafofest v Hustopečích a 23.6. si troufneme zahájit festival Židle živě a ve stejný den hrajeme na ROCK NIGHT OPEN AIR v Rybnicích..

Po nabitém letním programu se s kapelou rozhodneme pro zapracování ještě dalších převzatých písní, ale hlavním krokem vpřed udělanou věcí je, že hlasováním vybíráme deset songů na naše první album a jedeme ho na dvakrát nahrát do studia Palba records v Příkazech u Olomouce. Celý rok zakončujeme 14.12. ve Velkých Němčicích v cukrárně Barinka na akci s názvem Adventní rock. Během večírku odehrajeme dva nabyté sety a do skvěle bavícího se publika přijde jedna starší paní se slovy “Ztište tu muziku, vždyť je advent a to by měl být všude mír a klid.“